از عاشقان خدا

به خدا قسم ادمی نادان است که غیر خدا را بپرستد

سلام...خوبین؟

دیگه خدا رو شکر این آخرین آپی هست که من میکنم و آپ بعدی رو خود محمدرضا جان میاد...و شما از دست من و آپ های مسخرم راحت میشین!

همین الان تو نت یه چیزی خوندم شاخ درآوردم(البته قدیمیه ولی من نشنیده بودم)

در مدرسه ای پسرانه در تهران در یک نظر سنجی همه پرسی درباره ی اینکه "دوست دارید امام زمان(عج)ظهور کند"برگزار شده بود.

و از بین ۳۰۰دانش آموز ۷۲٪ اعلام رای منفی کردند وقتی دلیل را از این دانش آموزان پرسیدند اکثر جواب ها این بود که اگر امام زمان(عج)ظهور کند، با شمشیرش ما را میکشد

باورم نمیشد....ببینید چقدر مادر، پدر ها ذهنیت فرزندشون رو بد کردن....

خوب حالا دو تا داستان کوتاه رو بخونین:

۱.:::

راز زندگی:::
در افسانه‏ها آمده، روزی که خداوند جهان را آفرید، فرشتگان مقرب را به بارگاه خود فراخواند و از آنها خواست تا برای پنهان کردن راز زندگی پیشنهاد بدهند. یکی از فرشتگان به پروردگار گفت: خداوندا، آنرا در زیر زمین مدفون کن. فرشته دیگری گفت: آنرا در زیر دریاها قرار بده. و سومی گفت: راز زندگی را در کوه‏ها قرار بده.
ولی خداوند فرمود: اگر من بخواهم به گفته‏های شما عمل کنم، فقط تعداد کمی از بندگانم قادر خواهند بود آنرا بیابند، در حالی که من میخواهم راز زندگی در دسترس همه بندگانم باشد. در این هنگام یکی از فرشتگان گفت: فهمیدم کجا، ای خدای مهربان، راز زندگی را در قلب بندگانت قرار بده، زیرا هیچکس به این فکر نمی‏افتد که برای پیدا کردن آن باید به قلب و درون خودش نگاه کند.
و خداوند این فکر را پسندید.


۲.:::

حکایت مارتین و مرگ خدا:::
روزی مارتین با چهره ای بسیار غمگین به خانه آمد ، همسرش می پرسد : چه شده ؟ چرا این قدر ناراحتی ؟ مارتین لوترکینگ با دلگیری خاصی می گوید : هیچی !


چند لحظه بعد همسرش در حالی که لباسش را عوض کرده بود و لباس مشکی مخصوص عزا پوشیده بود ، آمد . مارتین با تعجب می پرسد : چی شده ؟ چرا لباس عزا بر تن داری ؟ زنش می گوید : نمی دانی ! او مرده ! مارتین می گوید : کی ؟ همسرش جواب می دهد : خدا . مارتین با تعجب می پرسد : این چه حرفی است که می زنی ؟ همسرش می گوید : اگر خدا نمرده ، پس چرا این قدر غمگینی...

 

 دیشب یه سوال به ذهنم رسید...دوست دارم نظر شما رو هم بدونم....

شما توی نماز بیشتر از کدوم حرکت خوشتون میاد؟

من خودم از سجده بیشتر خوشم میاد...نمیدونم چرا...

خوب دیگه....وقت خدافسیه...اگه بد بودم ...اگه خوب بودم منو ببخشین...

راستی تو یه برنامه ای شنیدم شب های قدر بهترین زمان برای توبه است....

ما رو هم دعا کنین...

در ضمن نظرتون راجع به مطالب هم فراموش نشه...

خدافس

(رنگ این آپ با قالب سِتِه!)

+نوشته شده در پنجشنبه بیست و هشتم شهریور ۱۳۸۷ساعت11:26توسط محمدرضا | |